• By -

Získejte řasy, které jste si vždycky přály

  • Posted on
  • Posted in Hry

Trápí vás řídké a nevzhledné řasy, které vám navíc padají a lámou se? Nezoufejte, dnes se dají tyto problémy řešit pomocí nejrůznějších sér, které podpoří jejich pevnost, sílu, délku i hustotu. Vyzkoušejte tedy i vy kosmetické produkty, které vám mohou s vaším problémem pomoci.

kartáček řasenky

Přírodní kosmetiku si zamilujete

Vyhledáváte spíše kosmetické produkty založené na přírodní bázi? Sérum pro růst řas si v tom pádě rozhodně získat vaši pozornost. Je totiž ručně vyrobeno z přírodních složek, které jsou blahodárné a působí přesně tak, jak je potřeba. Seznamte se tedy s těmi nejzákladnějšími složkami, které jsou v séru obsaženy.

  • Extrakt z quinoy – bílkoviny jsou základní živinou, pokud se chceme bavit o růstu. Právě extrakt z quinoy obsahuje velké množství proteinů a důležitých aminokyselin, díky čemuž budou vaše řasy připravené na intenzivní růst.
  • Arganový olej – lámání a vypadávání řas? To už je minulosti. Arganový olej se postará o pevnost a stabilitu.
  • Biotin – pomůže pořádně nastartovat růstový cyklus a bude se podílet na zpevnění
  • Ricinový olej – jestli je něco během růstu důležité, je to právě výživa. Ricinový olej zajistí perfektní hydrataci a vyživení každého chloupku.
  • Kofein – tato složka se postará o rozšíření cévek v oblasti řas, díky čemuž budou moci živiny snadněji putovat přímo ke kořínkům, tedy tam, kde jsou potřeba.

oko s červenou linkou

Vhodné i pro velice citlivé oční okolí

Zkoušeli jste už několik takovýchto obdobných produktů, ale se všemi jste měli problém, protože vás z nich pálily nebo svědily oči? Někteří mají velmi citlivou oční pokožku, tudíž je potřeba, aby vybírali takové produkty, které jim budou sedět i po této stránce. Právě toto sérum je však vhodné i pro velmi citlivé oční okolí. Jedná se totiž o přípravek výhradně z přírodních složek, který neobsahuje nic, co by vás mohlo jakkoli dráždit. Pokud tedy máte i vy potíže s vyrážkami, zarudnutími, svěděním a dalšími nepříjemnosti, vyzkoušejte právě toto sérum, které pro vás bude jako pohlazení pírkem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Previous Article
Next Article
Theme BCF By aThemeArt - Proudly powered by WordPress .
BACK TO TOP