• By -

Zima sportu nepřeje? Nemusí tomu tak být

  • Posted on
  • Posted in Sport

Milovníci joggingu i jízdních kol potvrdí, že obě tyto činnosti prováděné za studena mohou způsobit více škody než užitku. Nevhodné oblečení vás před chladem neuchrání a zledovatělé silnice představují zvýšené riziko zranění pádem. To je důvod, proč je lepší ukládat vaše běžecké boty a kola na bezpečné místo a během podzimu a zimy je nahradit například domácím fitness! Existuje celá řada cvičení, která vám zaručí dobrou náladu a vysněný tvar vaší postavy. Můžete si je doma vyrobit sami.

plavec v bazéně Používejte nahraná vide školení dostupné na internetu. Na jejich základě si můžete také sestavit vlastní sadu cvičení. Nezapomeňte se před každým tréninkem řádně zahřát, to vaše tělo připraví na fyzickou námahu. Zaměřte se na modelování částí těla, které vás nejvíce zajímají. Nemusíte mít profesionální fitness vybavení. Používejte domácí potřeby. Láhev vody vám nahradí činku. Chybí vám motivace? Stáhněte si telefonní aplikaci, která vám pomůže držet se nastaveného tréninkového plánu jako osobní trenér!

Jděte do bazénu!

Neexistuje lepší způsob, jak tvarovat své tělo nežli plavání. A co víc, teplejší voda v bazénu během zimy způsobí, že se budete cítit uvolněně a odpočinutě. Postaráte se také o odpor našeho těla a zapojíte do práce všechny svaly. Pokud nemůžete plavat, vyberte si lekce vodního fitness. Tato forma aktivity je bezpečná a je vhodná i pro těhotné ženy. Gymnastika se zvuky hudby vám dodá energii po celý den a zajistí dobrou náladu.
žena doma cvičí

Jóga

K péči o tělo a mysl potřebujete pouze 15 minut. Nemusíte ani opustit dům! Stáhněte si aplikaci do telefonu instruktora virtuálního jógy a budete se cítit mnohem lépe. Odpočiňte si na zvuky své oblíbené hudby a podělte se o své úspěchy s ostatními uživateli. Malá konkurence vás bude motivovat k systematickému tréninku a překonávání vlastních slabostí. Tyto aplikace jsou ideální pro lidi, kteří právě s jógou začínají, ale i pro pokročilejší.
Zima je ten pravý čas na péči o sebe. Existuje mnoho aktivit, které nemusí být prováděny venku. Je důležité si vytvořit zvyk pravidelnosti, který nám nejen umožní udržet dokonalou postavu, ale bude mít také pozitivní vliv na naši pohodu.

Theme BCF By aThemeArt - Proudly powered by WordPress .
BACK TO TOP