• By -

Výhodné alternativní bydlení

  • Posted on
  • Posted in Peníze

Koupit si byt, byť třeba i malý, je rozhodně dobrou investicí do budoucna. Jednak má pak člověk kde bydlet, jednak může tuto nemovitost v případě potřeby kdykoliv prodat, a to poměrně výhodně. Zvláště to bude platit, když ceny nemovitostí nepůjdou dolů, a to zatím nepůjdou. Už dnes jsou na dosavadním maximu a nic nenasvědčuje tomu, že by se měla karta obrátit. Proto také mnoho lidí má potíže najít si něco cenově zajímavého. Všechny typy klasických obydlí jsou dnes k dostání za skutečně přemrštěné ceny a ani hypotéku není možné dostat pokaždé. Úrokové sazby jsou navíc pro nové zákazníky mnohem horší než v minulosti, což také na klidu moc nepřidá.

Velký dům

Není tak vůbec s podivem, že se stále více zájemců o vlastní bydlení snaží najít nějaké vhodné alternativy, které by byly levnější než stávající byty, potažmo rodinné vilky. Možnosti i na našem malém trhu jsou, nicméně nejsou kdovíjak široké. Víceméně se jako ta nejmyslitelnější varianta ukazuje koupě dřevěného mobilního domu. Samozřejmě nějaké novější verze.

Předsudky vůči tomuto druhu bydlení jsou v nás sice hluboko zakořeněné, nicméně vzhledem k bezprecedentní situaci na trhu s obytnými nemovitostmi po mobilních domech touží stále více našinců. Rozhodně se nejedná o žádná přepychová sídla. Na druhou stranu nejde ani o nic hrozného. Jediným problémem zde může být nedostatek obytného prostoru, díky čemuž jsou tato obydlí na kolech vhodné spíše pro menší rodiny, maximálně s jedním dítětem. Prostor se sice dá obvykle zvětšit, a sice propojením dvou stejných domků, nicméně toto řešení je přeci jen už finančně trochu náročnější.

Rodinné stavení

Podnikání

Vzhledem k cenám těchto domků jsou atraktivní i pro celou řadu živnostníků. Ti samozřejmě také hledají prostory, konkrétně pro své podnikání a mnoho z nich takovýto druh obydlí dokáže maximálně využít. Jedná se o modifikovatelné konstrukce, takže se dají obvykle upravit podle představ daného podnikatele.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Theme BCF By aThemeArt - Proudly powered by WordPress .
BACK TO TOP