• By -

Příborník provence

  • Posted on
  • Posted in Zboží

Nádherná krajina francouzské Provence na vás dýchne svou levandulovou vůni nejen skrze vzpomínky na letní dovolenou. Díky našemu nábytku v provence stylu můžete mít kousek této pohádkové země i ve své kuchyni. Podívejte se na nabídku našich příborníků provence a jistě si tento krásný, elegantní a zároveň praktický kousek zamilujete.

Příborník béžový

Potřebujete něčím oživit svou kuchyň, ale ještě jste nepřišli na to, jak? Chybí vám nějaký úložný prostor (ten se hodí vždy), ale nemáte představu, jak ho docílit? Neradi vybíráte z šablonovitých kousků velkých nákupních domů? Můžete vsadit na Svět pokladů a nepochybně vyhrajete. Zvlášť, pokud máte vkus a záleží vám na tom, abyste doma měli bytelný nábytek, který vydrží roky. A také něco udrží. Nemusíte se strachovat, že by se police prohýbali pod talíři svátečního servisu. Naše skříně, kredence, příborníky, vše ručně vyráběné, jsou masivní a něco vydrží.

Ale co když si svůj nový kousek nábytku nedokážete v kuchyni tak úplně představit? Co se bude dít, když by se místo béžové kredence hodila více světle modrá, jen jste si to uvědomili až po přivezení nábytku? Odpověď leží na našich bedrech – pokud se vám v kuchyni nelíbí, jednoduše si ho opět odvezeme pryč. Důležitý je pro nás spokojený zákazník. Dokážete si ale představit, že by se vám tyto kousky nelíbily?

Příborník modrý

Díky ruční práci na každém kousku je veškerý nábytek unikát. Nemůže se vám stát, že budete mít kuchyň stejnou jako vaše kolegyně. Co se však může stát je, že budou při návštěvě na kávu obdivovat francouzský šarm vaší kuchyně, který do něj ovšem vnesla čistě česká firma. Natrhejte si tedy levanduli do zásoby, protože k těmto dlouholetým stálicím bude tento drobný detail krásně pasovat. Pak už jen sklenka červeného vína, křupavá bageta a voňavý sýr… Že jste opět ve Francii? Ale kdepak, to na vás dýchla vaše kuchyně.

Theme BCF By aThemeArt - Proudly powered by WordPress .
BACK TO TOP