• By -

Jak poznat, že o Vás má zájem?

  • Posted on
  • Posted in Láska

 Možná se právě teď nacházíte na pomezí single – zadaný. Možná o Vás má totiž někdo zájem, nebo si to aspoň myslíte, ale nejste si zcela jisti. Není lehké to vždy zjistit a poznat, proto Vám přinášíme řešení. Tohle jsou základní znaky, díky kterým poznáte, že o Vás někdo stojí.

Dárky

Dárky, ať už to je květina či nějaká maličkost, jsou jasným znakem toho, že o Vás má zájem. Nikdo totiž nerozdává dárky jen tak. Ať už Vám muž přinese květinu, nebo žena upeče koláč, jedná se o projev jakési náklonnosti – i když může být teprve na počátku.

Společně strávený čas

Kdyby daná osoba nechtěla, čas si na Vás neudělá. Hodně záleží také na typu času, který společně strávíte. Pozve Vás k sobě domů, koukat na film? To je určitě něco jiného, než když Vás vezme ven spolu s dalšími lidmi, svými kamarády.

Zprávy

Zprávy

Už jenom to, že si s Vámi píše, znamená, že má zájem. Kdyby si s Vámi daná osoba nechtěla psát, nepíše. Jejich zprávy nejsou suché, jsou aktivní, ptají se Vás na otázky, jako například jaký jste měli den. Není to tak, že by pouze stroze odpovídali na Vaše dotazy. Zvláštním znakem projevu náklonnosti je také posílání vtipných obrázků – někteří lidé tak dokonce i flirtují.

Květina

Pochvaly

„Dneska ti to sluší.“ I jen taková krátká věta dokáže hodně napovědět – ano, zajisté to můžete říct i kamarádce či kamarádovi, pokud ale platí všechny předchozí body a řeknou Vám, že Vám to sluší… nebude to náhoda a pravděpodobně Vás neberou pouze jako kamarády.

Pravdou vždy vyjde na povrch a rozhodně není nač tlačit. Pokud Vám daná osoba přímo neřekla, že Vás má ráda, nebo víc než ráda, nemůžete si být doslova ničím jisti. Daný člověk si totiž všímá i Vašeho chování, Vašich signálů a vyhodnocuje je úplně stejně, jako Vy. Pokud máte člověka rádi, ukažte mu to. Moc lidí Vám nepřizná náklonnost, dokud si nebudou jistí, že to cítíte podobně. Hodně štěstí!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Theme BCF By aThemeArt - Proudly powered by WordPress .
BACK TO TOP