• By -

Městský standard

  • Posted on
  • Posted in Byt

Dnes už si město bez činžovních domů neboli paneláků nedovedeme představit. Někdo je vlastní a pronajímá jiným, někdo v nich bydlí a užívá si svého soukromí. Každému to ale svým způsobem přináší něco dobrého a pokud ne, je nejvyšší čas něco změnit, protože to je místo, kde byste se měli cítit příjemně a těšit se tam.

světlý byt

Ať už jste sami, máte domácího mazlíčka nebo rodinu, vždy myslete na to, jak budete byt využívat a aby měl dost denního světla (pomáhá proti depresím, především v období jara a podzimu). Pokud jste workoholik, v práci trávíte zásadně víc času než doma a kdekoliv jinde dohromady a chodíte se do vašeho hnízdečka jen vyspat, pak není potřeba si vybírat zbytečně velké prostory náročné na údržbu. V případě rodinných typů je třeba myslet na to, že si děti budou chodit ven hrát, chtít vlastní pokoj či domácího mazlíčka. Každý určitě ocení vlastní balkon, kde bude trávit také nějaký ten čas nebo si na něm bude moct pověsit prádlo.

Pokud už máte byt vybraný, ale něco se vám na něm trochu nezdá, tak si ho jednoduše přizpůsobte. Jedni dávají přednost moderním strohým bytům v neutrálních barvách, jiní radši barvy výraznější a různé dekorační předměty. Vše je jen na vaší fantazii a vkusu. Také přesunutí nábytku nebo koupě úplně nového kousku dle vašeho stylu pomůže bydlení zpříjemnit. Za pokus stojí i ozdobné polštáře, vázy, sošky, girlandy nebo květiny, které nejen že vytvoří lepší atmosféru, ale i zlepší kvalitu vzduchu.
panelový dům

Prostě se nebojte experimentovat a tvořit. Přece kdo si hraje, nezlobí. Těm, kdo nemají dostatečnou fantazii, nebo si chtějí svůj nápad prohlédnout, pomohou aplikace, které se dají stáhnout i zdarma. Záleží to na vás, co si vyberete a jak to použijete. Jen nezapomeňte zohlednit všechny členy vaší domácnosti, abyste za pár dní nenašli hlavu oblíbeného plyšáka v tlamě psa a zbytek těla rozesetý po podlaze, případně aby si mazlík nebo dítě daným předmětem neublížili (vdechnutí malých částí, kuličky v nose, ostré sochy v jejich dosahu apod.)

Theme BCF By aThemeArt - Proudly powered by WordPress .
BACK TO TOP