• By -

Domácí výčep se určitě vyplatí

  • Posted on
  • Posted in Zboží

Všechny ceny jsou momentálně nahoru a to ať už ceny potravin, tak pohonných hmot. Ovšem zdražování se dotklo i našeho oblíbeného točeného piva. Během pár měsíců se jeho cena vyšplhala v některých okresech až na 50 Kč. Za tuto cenu už mnoho z nás nechce dávat peníze a hledá jinou cestu. Pokud i vy už nechcete platit tak vysoké ceny za točené pivo, tak neváhejte a kupte si domácí výčepní zařízení, které se momentálně vyplatí.

domácí výčepní zařízení

Pokud investujete do domácího výčepního zařízení, tak získáte nejen svobodu volby, ale také si ušetříte cestu do hospody. Výčepní zařízení sice nestojí pár stovek, ale věřte, že se Vám tato investice vyplatí. Díky výčepnímu zařízení si budete moct určit, jaké pivo si koupíte a jaký objem si koupíte. Tudíž si vždy můžete koupit bečku, kterou vypijete a nemusíte tak kupovat velký sud. Pokud budete mít všechny narážečky, tak si můžete i vybrat druh piva. Výhodou je také fakt, že můžete výčepní zařízení přemísťovat a půjčovat. Tudíž budete na každou akci, či party připraveni a nemusíte si výčep objednávat jinde. Čištění navíc bude ve Vaší režii a budete tak mít přehled o tom, jak na tom trubky jsou.

domácí výčepní zařízení

Díky výčepnímu zařízení už si na hospodu ani nevzpomenete a stejně to budou mít Vaši přátelé. Jestliže zjistí, že máte výčep doma, tak už nebudou mít tendenci do hospody chodit. Radši se vždy domluvíte a složíte se na bečku, než abyste platili drahé pivo v hospodě. Z domácího výčepu Vám vyjde pivo zhruba na 15 – 20 Kč a to už je sakra rozdíl. Také Vás už nebude hubovat manželka, které vždy využívala hospodu jako argument. Nyní už tuto frázi nebude moct použít a ba naopak si třeba dá pivo s Vámi doma.

Pokud tedy přemýšlíte nad koupí výčepu, tak už nemusíte. Výčep je velice dobrá věc a během let ho využijete tolikrát, že to jen těžko spočítáte. Navíc se Vám tato investice rychle vrátí.

Theme BCF By aThemeArt - Proudly powered by WordPress .
BACK TO TOP