• By -

Co můžeme říci o knížkovém obalu na mobil Huawei

  • Posted on
  • Posted in Zboží

Je měkký – nejsou to tvrdé desky, které kloužou v ruce a špatně se v ní drží, polyuretan je i v této podobě velmi příjemný na dotek, i když to samozřejmě není zdravotní matrace, kde tento materiál výrazně dominuje. Polyuretan je zároveň dobře prodyšný, takže odvádí vlhkost od mobilu, i když je delší dobu uvnitř obalu uzavřený.

mobil v ruce

Zdravotní způsobilost – pokud byste chtěli flipové obaly na mobil olizovat, klidně můžete, ovšem počítejte s tím, že na jejich povrchu mohou být patogenní viry či bakterie a různé nečistoty. Samotný polyuretan vám však neuškodí. A pochopitelně není škodlivý ani při častém držení v ruce. Ostatně, jak víte, ani spaní na zdravotních polyuretanových matracích vám neublíží.

focení s mobilem

Dobře vypadá – mezi všemi typy krytů a obalů na mobily Huawei https://www.modnimobil.cz/obaly-na-mobily-huawei-83 je toto řešení výrazně působivé na první pohled. Pravděpodobně vás zaujme svým tvarem, připomínajícím malou knížečku, zápisník do kapsy, drobný diář, zkrátka něco hmatatelného z papíru, jak tomu bývalo dříve, když ještě žádné mobily neexistovaly. Možná, že i tato nostalgie je důvodem, proč jsou flipová pouzdra stále vysoko na žebříčku popularity.

Hodí se do zaměstnání i na oslavy – některé společenské události vyžadují určitý bonton. Ať už si na něj potrpíte, či nikoli, s flipovým obalem máte jistotu, že do něj zapadnete. Může jít o svatební obřad či hostinu a s mobilem v ruce nebo na stole nebudete budit nějaké pohoršení. A to ani tehdy, zvolíte-li některý z pěkných a výrazných pastelových tónů barev a jemných motivů vzorování, např. s květinami nebo s motýly.

Poslouží jako stojánek – praktickou vlastností flipových obalů je možnost naklopit mobil na bok a používat jej pro promítání filmů nebo sledování online GPS navigace. Šikovný stojánek se hodí doma, v zaměstnání, při cestování v přírodě, při jízdě vlakem, při posezení v restauraci a mnoha dalších příležitostech.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Next Article
Theme BCF By aThemeArt - Proudly powered by WordPress .
BACK TO TOP