• By -

Kam na brigádu?

  • Posted on
  • Posted in Zboží

Praxe, praxe, praxe. Každý zaměstnavatel chce, aby jeho nový pracovník měl nějakou praxi. Nicméně kde ji vzít, když jste právě skončili vysokou školu, nebo jste čerstvě po mateřské dovolené? Jak se udržet v oboru a nevypadnout z dění? Máme pro vás jedno skvělé řešení – choďte na brigádu!

Brigádu může zvládnout téměř kdokoliv – a to jak novopečená maminka, tak horlivý student. Brigády jsou totiž typické menší časovou náročností, snadnou prací a volbou pracovních směn. Nicméně kde takovou brigádu hledat a jakou zvolit?

brigáda v obchodě

Dříve bylo typické shánět nové zaměstnance v novinách, nebo plakátovacích plochách. Těmto časům již dávno odzvonilo. Nyní jsou v kuru jiné způsoby – a to především internet, nebo nějaké aplikace. Zadáte-li do vyhledávače heslo brigády ostrava, vyběhne na vás ihned celá řada inzerátů, které si můžete zdarma, jednoduše a rychle projíždět. Odpovědět na takovou nabídku už pak můžete libovolně. Obvykle se jedná o zpětnou komunikaci skrze telefon, nebo email.

No a jaké brigády jsou právě pro vás ty nejvhodnější? To opravdu těžko říct. Na tuto otázku neexistuje jednoznačná odpověď. Zkrátka, každý má jiné priority, jiné zkušenosti a může dělat jinak náročnou práci.

brigáda na poli

Předtím, nežli nějakou práci začnete hledat, byste si tak měli odpovědět na tyto základní otázky: Kolik si chcete měsíčně vydělat? Kolik času jste ochotni brigádě obětovat? Jste ochotni pracovat i o víkendu? Vyhovují vám noční směny? Chcete pracovat z domova? Jak daleko chcete dojíždět?

Na všechny již zmíněné otázky si v duchu odpovězte. Jakmile budete mít jasno, můžete se dát do hledání. Mezi nejoblíbenější brigády s volbou pracovních směn patří brigády v supermarketu, nebo v kanceláři. Nicméně především v posledních letech jsou velmi oblíbené i brigády z domova. Zde pak můžete spravovat sociální sítě, dělat grafiku, nebo cokoliv jiného vás zrovna napadne. Nicméně k tomu už potřebujete specifické znalosti.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Theme BCF By aThemeArt - Proudly powered by WordPress .
BACK TO TOP