• By -

Klíčky mají svůj obal

  • Posted on
  • Posted in Zboží

Dnešní auta už jsou, co se zamykání http://www.prvnizpravy.cz/sloupky/novela-zakona-o-ochrane-prirody-a-krajiny-poskodi-sumavu/ týká, daleko ‚nedobytnějšími pevnostmi‘, než jak tomu bylo v minulosti. Zatímco si totiž dříve našinci u takových aut vystačili obvykle s klasickými klíčky, těmi, které připomínaly klíče od běžných dveřních zámků, dnes už je tu zabezpečení daleko sofistikovanější. Dnes už se do moderního auta obvykle nikdo nedostane bez použití klíče vytvořeného na elektronickém základě.

klíč a mobil

Ovšem taková elektronika je docela křehká věc, která vyžaduje náležitou ochranu, má-li plnit svoji funkci. Tedy je tu potřeba nejen to zásadní, co se ukrývá v útrobách takového klíče, ale i kvalitní plastový obal, jenž to ochrání před jakýmikoliv negativními vnějšími vlivy.
A klíč od auta samozřejmě takový obal má. Tedy ve chvíli, kdy si zákazník svůj vůz pořizuje. Jenže plast není věčný, a tak se onen obal dříve či později poškodí. Někdy za to může docela banální opotřebování, způsobené běžným používáním, někdy se tu může stát nefunkčním tlačítko, a někdy třeba praskne skelet.
A co potom s tím? Pak už je někdy takový klíč k neupotřebení, protože bez funkčního obalu nemůže plnit svoji funkci, a někdy je kvůli poškozenému obalu jeho citlivý obsah natolik v ohrožení, že by se mohl v kterémkoliv okamžiku zničit.

klíčky od auta

A tak je třeba pořídit si nový obal. A štěstím je, že se u nás i náhradní obaly na klíčesehnat dají. Ať už je takový klíč jakýkoliv, ideální obal je na něj k dostání, pouze s drobnou vadou na kráse, spočívající v tom, že tu chybí originální logo firmy.
Díky takovému náhradnímu obalu se tedy dá používat původní klíč od vozidla i nadále, poté, co vzal originální obal za své.
A je nad slunce jasné, že je to řešení, na které se určitě vyplatí vsadit. Je to daleko levnější a snazší než shánět nový klíč namísto toho původního. A takový klíč je určitě nezbytností. Jinak by nám auto někdo ukradl raz dva.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Theme BCF By aThemeArt - Proudly powered by WordPress .
BACK TO TOP