• By -

Zvířátko, které si oblíbily děti různých zemí

  • Posted on
  • Posted in Zboží

Pohádka o roztomilém malém zvířátku, jakým je krteček ohromila roku 1957 nejen děti, ale i dospělé a drží si svou příčku popularity dodnes. Znají ji různé generace a ve všech vyvolává pocit štěstí, pohody, blaženosti a údivu. A to především údivu z toho, jak jednoduchá a současně dokonale promyšlená linie malého tvora, jakým je krtek, dovede zapůsobit na naše srdce a oči, které se na něho dívají zas a znova se stejně velkou dávkou potěšení jako první krát.

Jestli máte dítě, které k němu pociťuje stejně silnou vazbu a je u vás doma nesmírně oblíbený, kromě tradičních pohádek mu udělejte radost i tím, že mu zakoupíte hru s jeho motivem. Krteček obchod má pro vás připravenou pestrou škálu plyšových zvířátek, kousátek pro nejmenší ratolesti, ale i her pro starší děti, kterým se zalíbí už jenom z toho důvodu, že v nich figuruje jejich milovaný Krteček z hromádky.

plyšáky krtečka

HRY, KTERÉ POUČÍ A ZÁROVEŇ ZABAVÍ

Abyste upoutali dětskou pozornost a zaměstnali vaše děti nějakou činností, která jich nejenže rozptýlí, ale i začne bavit, musíte na to jít promyšleně. Nabídněte jim proto hru s kresleným motivem jejich oblíbené pohádky, která jich na první pohled bude lákat svým vzhledem. V takovém případě jich totiž bude bavit i naučná hra, jakou je domino, během které se budou muset pořádně soustředit.

figurka krtečka

Další motorickou hrou, která je vhodná už pro ty nejmenší děti je šití pomocí široké nitky, kterou dítě musí provlékat do předem určených děr na dřevěné ploše. Dovede posílit nejen jemnou motoriku rukou, ale rovněž i logické myšlení, které se i díky těmto hrám v mozkových závitech dětí ještě více upevňuje.

Pro pobyt na čerstvém vzduchu jsou ideální hračky na ven, mezi kterými nesmí chybět ani klasika, jakou je švihadlo. S motivem Krtečka bude vaše dítě nejen vyčnívat, ale nepochybně mu ho bude mnoho dětí závidět, protože ho jednoduše všichni bezmezně milují.

Theme BCF By aThemeArt - Proudly powered by WordPress .
BACK TO TOP