• By -

Veďte své děti k důslednosti v úklidu se zipovými sáčky

  • Posted on
  • Posted in Hry

Existují lidé, co se úklidem živí, baví je to a svým způsobem i naplňuje, ale všichni nejsou takoví, a obvykle do této skupiny nespadají ani děti. Že by se děti věnovaly úklidu s nadšením, je málo pravděpodobné, spíše budou raději skotačit a vesele si hrát, než aby neustále něco někam ukládaly.

Měli bychom ale své ratolesti vést k zodpovědnosti a k přehledu o svých věcech, s čímž souvisí i pravidelné uklízení hraček. Můžeme jim v tom usnadnit počínání i jednou nenápadnou, ale dnes velmi rozšířenou pomůckou – zipovými sáčky.

kuličky pro dětské hraní

Figurky – figurky lidí a zvířátek patří k nejoblíbenějším dětským hračkám, ale vaše děti by měly vědět, že po každém hraní patří figurky do skříně, do úložného prostoru postele, do psacího stolu atd. A nabídnete-li jim k úklidu zipový sáček, usnadníte jim úklid velmi výrazně.

Hrací kostky a kuličky – neposedné hrací kostky nebo kuličky děti milují, ovšem jsou to drobnosti, co se snadno někam zakutálí, a při ukládání v rámci úklidu to vyžaduje přítomnost různých sáčků nebo krabic. Chcete-li důkladně zabránit ztrátě těchto předmětů, využijte nepropustnost sáčků se zipem. Zip stačí zacvaknout a dále již neřešíte vůbec nic.

Kousky stavebnice – stejná pravidla bychom měli dodržovat u stavebnic, kde jediný chybějící dílek může celou hračku znehodnotit. Uložíte-li stavebnici do zipového sáčku, máte přehled, co se uvnitř nachází, a nic se ze sáčku nemůže vysypat.

hrací kostky

Puzzle – jestliže apelujeme nad poztrácením dílků stavebnic, dvojnásob to platí u dílků puzzle. Opět tu stačí jediný chybějící dílek skládanky a můžete ji vyhodit. Proč zbytečně riskovat, když to není nutné?

Plyšáci – ti bývají náchylní na zaprášení a musí se pak častěji prát, což je může poškodit. Když dáte plyšáky do většího zipového sáčku, budou před prachem dobře chráněni.

Pexeso – v mnoha rodinách se pexesa převazují gumičkou nebo se vloží do nějaké krabičky a takto se ukládají do šuplíků, sáček se zipem je ovšem mnohem lepší způsob, neboť zaručuje, že se žádná karta neztratí a zároveň máte v zásuvce přehled. Krabičky zabírají zbytečné místo a gumičky zas mohou popraskat a karty můžete ztratit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Previous Article
Next Article
Theme BCF By aThemeArt - Proudly powered by WordPress .
BACK TO TOP