• By -

Ubytování jako na zámku

  • Posted on
  • Posted in Byznys


Hledáte ubytování pro letošní dovolenou a stále si nevíte rady? Máme pro vás skvělí typ. Užijte si krásy Pálavských vrchů. Krásná příroda s jedinečnými památky a kouzelnou přírodou. Dlouhé vinice pokrývající řadu kopců a skalnaté útvary s pozůstatky tehdejších hradů. Nabízíme vám zámecké ubytování ve městě Lednice. Město je navštěvovanou turistickou trasou díky Lednicko-Valtickému areálu a překrásnému zámku se zámeckou zahradou.

lednice

V areálu můžete vidět přiléhající skleník se vzácnými rostlinami. Na chvíli se ocitnete v pralese jedinečných exemplářů. Dále je součásti areálu Minaret s možností vystoupat až na vrchol a Janův hrádek. Zážitkem pro vás může být jízda v koňském spřežení nebo plavba lodičkou. Lodičkou se dá dostat na Janův Hradek. Hotely v Lednici je mnoho a určitě si vyberete. Mi vám doporučujeme čtyřhvězdičkový hotel Galant. Hotel je v zámeckém stylu. Budete se u nás cítit jako kněžna na zámku. Můžete si vybrat ze tří možností pokojů. Standard, Deluxe a Rodinné pokoje.

Rodinné a Deluxe pokoje jsou prostornější a komfortní na místo. Každý pokoj je vybaven televizí, Wifi, trezorem, minibarem a vysoušečem vlasů. Pro pohodlný spánek jsme pokoje vybavili speciálními ergonomickými matracemi. váš spánek bude nerušený a klidný. Pokoje mají krásný výhled na slepé rameno řeky Dyje. Celkem nabízíme padesát pokojů a sto pět lůžek. Hotel nabízí wellness se saunami a vířivou vanou. Dále jsou v nabídce masáže od našich profesionálů. Nechte se hýčkat a odpočinout vaše svalstvo. K dobrému ubytování musí být i kvalitní jídlo a pití, proto jsou součástí hotelu pizzerie a zahradní restaurace s vinným sklípkem. Užívejte si dovolenou se vším všudy.

svatba

Hotel je vhodný i pro firemní či kongresové akce, svatby nebo rodinné oslavy. Neváhejte a koukněte na naší nabídku ubytování. Určitě s výběrem budete spokojeni.

Theme BCF By aThemeArt - Proudly powered by WordPress .
BACK TO TOP