• By -

Technika a počítač

  • Posted on
  • Posted in IT

Nikdy jsem nebyla takový ten typ člověka, co má rád technické věci. Abych se vám přiznala, tak jsem technice nikdy moc nerozuměla, a navíc taky jsem nevěděla, co mám s technikou dělat. A další různé věci, které se týkají techniky taky šly většinou mimo mě. A nerozuměla jsem tomu a vždycky jsem si nechala poradit od svých kamarádů anebo od svého partnera. Jenže nejhorší ale na tom bylo, že jsem potom nastoupila na vysokou školu ekonomickou. Matematika a čísla mě opravdu hodně baví. Jenomže problém nastal v tom, že kvůli technice, jako třeba počítače, jsem školu nedodělala, ale nechtěla jsem si to stále připustit.

Technika je je dnes důležitá.

Opravdu mi to dělalo velké problémy, protože jsem se nevyznala, jak informační technologii, tak v další technice, kterou jsme ve škole měli. A absolutně jsem nedokázala udělat různé tabulky v excelu a ve wordu, které jsem potřebovala ke studiu na vysoké škole ekonomické. Moji rodiče z toho byli velice nešťastný, hlavně z toho důvodu, že já jsem si přála vysokoškolské vzdělání, které se mi vůbec nedařilo.

IT přítel dobře ovládal.

Mrzelo mě to a byla jsem z toho velmi nešťastná. Můj přítel se mnou smutek sdílel, a nakonec to dopadlo tak, že se přítel se mnou rozešel. On si totiž našel v práci kolegyni, která měla vysokou školu a nejspíš taky rozuměla informační technologii lépe než já. Ona totiž pracovala jako IT specialista. Takže si myslím, že takové specialisty a taky analytici mají taky více peněz a asi taky více volného času, protože jsem slyšela, že přítel je se svou asistentkou, která rozumí skvěle informační technologii, jezdí velice často na nějaké výlety anebo wellness pobyty. Logicky mě to opravdu hodně mrzelo, takže jsem si řekla, že je na čase se taky více učit na počítači. Ovšem ale jenom kvůli sobě, a ne kvůli někomu jinému. A vás bavila technika a další informační technologie? 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Theme BCF By aThemeArt - Proudly powered by WordPress .
BACK TO TOP