• By -

Neuspěli jste v bance? Pomůže vám nebankovní hypotéka

  • Posted on
  • Posted in Online

Když se řekne hypotéka, tak každý hned ví, že jde o úvěr v té nejvyšší možné částce, který se ve většině případů využívá na řešení vlastního bydlení. Nejčastěji žadatelé pro tento účel navštěvují banky, ale ne každý klient tady uspěje. Není však důvod se svých potřeb a snů vzdávat, když peníze nutně potřebujete, protože jsou i další možnosti jako třeba nebankovní hypotéka.

svazek peněz

Sen o vlastním bydlení bude tak blíž ke splnění a to i pro klienty, kteří měli problém právě v bance. Banky ve většině případů posuzují pro úspěšné vyřízení a schválení bonitu klienta. Jde především o platební morálku a také výši příjmů. S tím souvisí také registry dlužníků, které musí být čisté jako lilie.
Nebankovní společnosti jsou však k těmto záležitostem tolerantnější a tak může hypotéku získat i klient, který má záznam v registrech dlužníků.

Účelová nebo americká hypotéka

Pokud chcete získat peníze pouze na bydlení, tak k tomuto účelu slouží klasický tedy účelová hypotéka. Peníze můžete následně využít na nákup bytu či rodinného domu nebo jeho stavbu. Pokud však potřebujete peníze na jiné záležitosti, než je bydlení, tak k tomu slouží bezúčelná forma, a sice americká hypotéka.

V obou případech a tedy stejně tak jako i v bance, je potřebné splnit podmínku, kterou je ručení nemovitostí. Bez splnění této podmínky není možné úvěr získat.

mince

Nemovitost může být přímo vašim majetkem nebo někoho jiného. Dotyčná osoba musí se zástavou své nemovitosti souhlasit. Podle tržní hodnoty této nemovitosti je možné půjčit maximální možnou výši většinou 70% tržní ceny nemovitosti.

Pokud si chcete splátky rozložit na delší období, tak je možné splácení až na 30 let. Můžete také využít mimořádné splátky nebo předčasné splacení.
V případě bezúčelné varianty, tedy americké, můžete peníze využít také na vyplacení dluhů či exekucí.

Previous Article
Next Article
Theme BCF By aThemeArt - Proudly powered by WordPress .
BACK TO TOP