• By -

Jsou levnější než bazén

  • Posted on
  • Posted in Zboží

Lidé žijící v rodinných domech mají jednu podstatnou výhodu, a sice zahradu. Jedná se o místo, jež může fungovat mnoha způsoby. Většina majitelů takovýchto nemovitostí je používá hlavně k pěstování různých druhů flóry, případně jako vlastní malé koupaliště. Ono je to vlastně docela logické. Když si na zahradě postavíte bazén, nemusíte za vodou nikam pracně docházet či dokonce dojíždět, ale můžete se osvěžit rovnou před svým domem. Problém je, že hlavně zapuštěné modely jsou stále velice drahé, a ne každý si může takový doplněk dovolit. Samozřejmě lze použít nadzemní typ, nicméně ten není úplně adekvátní, jelikož si v něm žádný dospělý člověk nemůže zaplavat.

Dopad kapek

Pak se naskýtá otázka, proč utrácet za bazén, když v něm nemůžete plavat? Existují mnohem levnější řešení, a to jak po stránce provozu, tak samozřejmě i nákupní ceny. V případě, že vám jde jen o rychlé a levné osvěžení, měla by vám bohatě stačit některá moderní solární sprcha.

Dopadající kapky

Vlezou se kamkoliv

Bazén, i ten nejmenší, potřebuje docela dost místa, a ne každý má nafukovací pozemek. Někdy prostě není prostor k vybudování koupací plochy, a v takovém případě jsou solární sprchy ideální alternativou. Samozřejmě, že se s nimi člověk tak nevyřádí jako v jámě plné vody, ale na druhou stranu nemusíte utrácet za dezinfekční prostředky ani další nezbytnosti, co s bazénem souvisí. Navíc je možné takovéto zařízení dát prakticky a kamkoliv a nikde nebude působit rušivě.

Jak již bylo řečeno výše, o bazény je potřeba se starat, což stojí čas a hlavně peníze. Tyto problémy však se solární sprchnou mít nebudete, jelikož jde většinou o zcela bezúdržbová zařízení, které ke svému provozu nepotřebují prakticky nic. Pouze u modelů, kterým chybí možnost připojit se k vodovodu, je potřeba jednou za čas doplnit nádrž s vodou. Nejedná se však o nic složitého ani fyzicky náročného.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Theme BCF By aThemeArt - Proudly powered by WordPress .
BACK TO TOP