• By -

Je to on, nebo ne

  • Posted on
  • Posted in Láska

Prožíváte hezké okamžiky se svou polovičkou a skvěle se bavíte. V životě ale přijde chvilka, kdy si nejste tak úplně jistá, zda jste našla partnera, který Vás doopravdy miluje a chce s Vámi strávit celý život. Zamyslete se, zda Váš přítel dělá, či nedělá tyto věci.

manželství, láska


1.       Je tu vždycky pro Vás

Stejně jako každý den nesvítí slunce, ani vy nejste pořád šťastná. Pokud s Vámi chce partner sdílet svůj život, musí si uvědomovat, že to nebude vždy jako z pohádky. Můžete mít špatný den v práci, pohádáte se s kamarádkou, či nastanou jiné nepříjemné situace, on se Vám vždy snaží pomoct. Je důležité užívat si spolu spoustu legrace, nicméně to vás neutvrdí v tom, že mu na Vás doopravdy záleží.


2.       Je upřímný

Zeptáte se ho na jeho názor, ale ten se neshoduje s tím Vaším, to je naprosto v pořádku. Lidé ve vztahu by neměli být úplně stejní, ale spíše se doplňovat. Jemu se vždycky nemusí líbit Vaše boty, nemusí pokaždé sdílet Váš pohled na věc. Pokud Vám v různých situacích lže, nejde mu o budování pevného vztahu.
vztah, romance


3.       Nestydí se za Vás

Bere Vás rád do společnosti, ať už Vás zve k společnému trávení času s jeho přáteli, nebo rodinou. To, že Vás ostatním představí, jako svou přítelkyni opravdu něco znamená. Nenuťte ho však do toho. Počkejte, až s tímto nápadem přijde sám.


4.       Plánuje budoucnost

Ať už jde o děti, koupi domu, pořízení psa, kočky, nebo plánování společné dovolené za půl roku. Určitě není úplně dobré mluvit v prvních měsících vztahu o svatbě a společném životě až do konce vašich dnů, je krásné, když s Vámi chce partner někam třeba vyrazit. Počítá s tím, že vám vztah vydrží minimálně do těch prázdnin.


5.       Stále Vás poznává

Jste na návštěvě u Vaší rodiny a on si prohlíží album z Vašeho dětství, či poslouchá historky, které vykládají Vaši rodiče. Stejně tak se rád seznámí s Vašimi přáteli. Lidé, kterými jste obklopená, jsou totiž část Vašeho já, které on touží poznat.

Pokud Váš muž splňuje alespoň těchto pár bodů, můžete si být jistá, že to s Vámi opravdu myslí vážně a nejde jen o krátký románek.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Theme BCF By aThemeArt - Proudly powered by WordPress .
BACK TO TOP