• By -

Je moc dobře, že instalatéři drží nonstop pohotovost

  • Posted on
  • Posted in Zboží

Na pohotovost instalatérů byste si měli zaznamenat telefonní číslo, neboť může přijít okamžik, kdy nebudete mít čas ani náladu vařit si nějakou zdravější, třeba ájurvédskou kávičku, v klidu ji popíjet v obýváku, s nohama na stole, a vyhledávat na Internetu kontakty na instalatérské firmy, psát jim e-maily nebo telefonovat a zjišťovat dopodrobna rozsah jejich služeb a ověřovat platnost ceníků.

instalatérské nářadí

Když se totiž vyskytne havárie, neohlásí se předem, jako zdvořilá návštěva. Přepadne vás, a mnohdy v tom nejméně vhodném okamžiku. Třeba při štědrovečerní večeři. Praskne armatura u topení a voda se z něj začne valit do obýváku, tam, kde byste zrovna před chvílí popíjeli svou kávu, a hledali na Internetu instalatéry.

Instalatéři drží pohotovost nonstop – existují firmy, které udržují instalatérskou pohotovost Kanalizace instalatéři 24 hodin denně a po celý rok, tedy v zásadě jsou k dispozici i na Silvestra. Závady si totiž nevybírají své chvíle podle kalendáře, je jim to úplně jedno, kdy vás překvapí. Podstatné pro vás je mít, jak se říká, v zádech pojistku, že jakmile se někde něco v bytě objeví, nějaký problém, ihned vytáčíte příslušný telefon a zasahujete okamžitě. V tomto případě je čas rozhodující faktor k úspěchu. A v zásadě to platí i pro závady na elektroinstalaci, měli byste mít rovněž kontakt na schopného a spolehlivého elektrikáře.

instalatérské práce

S čím vším vám instalatér poradí a vypomůže – instalatérské řemeslo se opírá o tři základní segmenty práce – rozvody vody a odpadů včetně jejich čištění, a to i čištění, instalaci, rekonstrukci a monitoring kanalizace, dále sem patří práce s plynovými spotřebiči (karma, sporák, plynový kotel) a poslední částí je vytápění, tedy např. radiátory a topení v podlaze. Instalatéři jsou v rámci pohotovosti schopni a ochotni vám vypomáhat se všemi těmito částmi svého profesního zaměření, a třeba i v nočních hodinách, pokud to situace vyžaduje.

Theme BCF By aThemeArt - Proudly powered by WordPress .
BACK TO TOP