• By -

Jak mít perfektní svatbu

  • Posted on
  • Posted in Zboží

Chtěli byste mít v nejbližší době svatbu? Potom v první řadě potřebujete ženicha! Toho už máte? Výborně, potom se můžete pustit do plánování vašeho pravděpodobně nejvýznamnějšího dne ve vašem životě. Zkrátka, je potřeba se na tento důležitý den připravit a domyslet vše do nejmenšího detailu tak, aby v daný den klaplo vše tak jak má. Pojďme si tedy společně objasnit, co byste na svém svatebním dnu určitě měli mít a co nesmí prostě chybět vůbec nikomu.

svatební tabule

Jednou z nejdůležitějších věcí je svatební tabule, aneb prostírání stolu. Prostřený stůl je jednou z nejdůležitějších věcí, protože je to právě svatební tabule, která upoutá pohled všech hostů na první pohled. Jak tedy stůl nazdobit? Dobré je hledat kompromis mezi kvalitou, krásou a cenou. Tímto kompromisem je pak velmi často juta. Jutové prostírání je především v posledních letech vysoce moderní záležitostí. Zároveň jsou tyto prostírání vcelku levné. Uděláte tak hodně parády za málo peněz. No a po skončení vašeho významného dne, tento jutový běhoun můžete zase prodat někomu dalšímu, kdo se chystá mít svatbu.

jutový běhoun

Kromě krásného prostírání svatebního stolu byste si určitě měli dát pozor i na svatební šaty. Přeci jen je nevěsta tou nejdůležitější osobou na svatbě a každý se na ni bude dívat. Je tak velmi vhodné obejít několik svatebních salonů a vyzkoušet si jich opravdu hodně. Přeci jen každá z nás je jiná a sluší jí něco jiného. Můžete tak mít krásné šaty, ale pokud nepadnout přesně na vaši postavu, moc krásy neuděláte.

Obdobně je tomu i u obleku ženicha, není totiž nic víc hezkého a sexy, než dobře padnoucí oblek. V poslední době je velmi oblíbená tmavě modrá barva obleku, nicméně zcela určitě nic nepokazíte ani klasickou černou barvou. Pokud máte chuť, můžete s barvami i více experimentovat a zvolit například kostkovaný, nebo třeba růžový oblek.

Theme BCF By aThemeArt - Proudly powered by WordPress .
BACK TO TOP