• By -

Zpětné odkazy

  • Posted on
  • Posted in Online

Každý z nás si přeje, aby na jeho webové stránky chodilo co nejvíce návštěvníků z internetových vyhledávačů. Jedním ze způsobů, jak na to, je získání více zpětných odkazů na naše internetové stránky. Čím více kvalitních odkazů má náš web a vede na ně, tím náš web dosáhne lepší pozice v internetových vyhledávačích a zároveň i vyšší návštěvnosti. Získávání těchto zpětných odkazů se potom říká linkbuilding. Na internetu existuje několik služeb, kterých můžeme pro získání odkazů využít.
vyhledávací stroj
Jsou to například:
Placla
Tato služba vás může zkontaktovat s textaři, kteří za určitý poplatek napíší text o vás. Velikou výhodou u této služby může být to, že získáte množství odkazů z různých webových stránek. Podmínkou je však pečlivý výběr blogera pro váš web. Další nespornou výhodou u této služby je, že je zde možnost napsaný text článku před publikováním schválit a rovněž poupravit.
Collabim
Tento užitečný SEO nástroj vám může umožnit měřit, jakých pozic vaše webové stránky v internetových vyhledávačích dosahují, a zároveň vyhledávat další webové stránky, které jsou tematicky vašemu webu podobné. Nástroj Collabim vám takto poskytne tipy, na kterých webech je možné získat zpětné odkazy na váš web.
Webtrh
Zpětné odkazy lze získávat i na těchto webových stránkách, konkrétně na jejich diskusním fóru, kde zadáte poptávku. Je zde však riziko, že narazíte na různé nekvalitní weby.
Jisté opatrnosti je třeba rovněž při výběru těchto služeb. Například služba Backlink Genius je automatickým systémem pro získávání zpětných odkazů. Ovšem za použité této služby vám hrozí od Seznamu i Google penále. Kromě toho vám může zmizet návštěvnost z těchto internetových vyhledávačů.
optimalizace pro vyhledávače
Jak na to?
Získávejte zpětné odkazy z webových stránek, které jsou tematicky příbuzné vašemu webu. Zpětné odkazy by rovněž neměly odkazovat pouze na titulní stránku vašich internetových stránek.

Theme BCF By aThemeArt - Proudly powered by WordPress .
BACK TO TOP