• By -

Virtuální kancelář. Jak na to?

  • Posted on
  • Posted in Byznys

Pokud jste si na otázky z úvodníku tohoto článku odpověděli kladně, čtěte dál. Nabídnu vám pár informací, které možná pro vás budou k užitku.

Tak nejdříve je nasnadě odpověď na otázku, co to ta virtuální kancelář vůbec je? Je to řešení pro různé podnikatele, kteří potřebují pro svou společnost s ručením omezený své sídlo. S pronájmem virtuální kanceláře, zároveň vysloví pronajímatel souhlas s umístěním tohoto sídla, což je jedna z podmínek zápisu společnosti s ručením omezeným do obchodního rejstříku. Tento způsob nabytí sídla je tím nejjednodušším a nejlevnějším řešením.

Vše co k podnikání potřebuejte

Virtuální kancelář je ale rovněž příležitost pro podnikatele, kteří jsou ve svém podnikání nezávislí. Pracuji z domova, nebo odněkud z cest. Nepotřebují klasickou kancelář a už vůbec nechtějí hradit její drahý provoz. K čemu ji ale je, když ji nepotřebují?

Například jim může pomoci, že na tuto adresu je směrována jejich podnikatelská korespondence. Běžné dopisy, doporučené zásilky i balíky. Je to lepší, než aby záležitosti spjaté s podnikáním byly adresovány rovnou domů. Tam by stejně ležely ve schránce, než se podnikatel vrátí z cest.

A právě pro podobné případy nabízí virtuální kancelář neocenitelné služby. Vše co vám přijde, je evidováno. Ale to není všechno. O všech přijatých zásilkách budete informováni e-mailem. Ale to pořád není všechno. Můžete si také smluvně nastavit, že veškeré listovní zásilky budou rozbaleny a jejich obsah bude naskenován. Tyto skeny pak budou ve formátu PDF poslány na vaši e-mailovou adresu. Nepřijdete tak o žádný důležitý dokument a nevystavíte se tak prodlení u žádné důležité záležitosti.

Zapůjčení kanceláře

Virtuální kancelář v Ostravě nabízí ještě jednu, velice zajímavou službu. Tou je možnost občasného zapůjčení skutečné kanceláře, nebo dokonce vybavených konferenčních prostor pro vaše jednání s obchodními partnery či pro prezentace vašich projektů.

Theme BCF By aThemeArt - Proudly powered by WordPress .
BACK TO TOP