• By -

Na nedostatek učebnic si nikdo nemůže stěžovat

  • Posted on
  • Posted in Zboží

Není třeba zdůrazňovat, že každý předmět má svoje učebnice a další pracovní sešity či pomůcky, které se zaměřují na určitou výuku.
Každý žák nebo student si spíš musí pohlídat to, aby měl odpovídající materiály, které daná škola od něj požaduje. Je jasné, že obdrží jasný pokyn, jak se učebnice nazývají, od jakého jsou autora a které nakladatelství si dalo práci s tiskem. Ideální je vyhledat obchod s učebnicemi pro základní školy, který bude mít současně široký výběr i pro středoškoláky a pamatuje se zde i na předškoláky. Učebnice pro ZŠ jsou zároveň doprovázeny různými pomůckami, jako jsou pracovní sešity nebo atlasy.

skolni atlas 1

Cestovat se dá i v hodinách zeměpisu

Nejlépe si žáci pamatují to, co mohou vidět a také si na to tak trochu sáhnout. Pokud bychom nahlédli do hodiny zeměpisu, tak přirozeně základní potřebou budou vybrané učebnice zeměpisu pro ZŠ. Ani učitelé nemusí zůstávat pozadu, když jejich pomocníkem se stane nástěnná mapa, na které mohou podrobně látku vysvětlovat. Aby si žáci procvičili svoje znalosti, tak tento celek doplňují pracovní sešity zeměpisu, které jsou velmi dobře graficky zpracované a děti se u zadání úkolů rozhodně nudit nebudou. Krásně si mohou procvičit všechny získané informace a v podstatě je to i taková cesta, jak správně pochopit látku a prohloubit své znalosti v zeměpisné gramotnosti, což se rozhodně v dnešní době hodí. Děti jsou hodně zvídavé, a tak tyto zajímavosti ze světa i domácího prostředí jim rozšíří obzor znalostí.

Celý svět ve školní aktovce

Hodiny zeměpisu se neobejdou ještě bez jedné pomůcky a tou je školní atlas světa. I ten se dá hravě objednat se všemi potřebnými školními pomůckami a rozhodně mu mnohem později nebude vadit ani místo v rodinné knihovně.

skolni atlas

Přehled o celém světě:

Barevné rozlišení tematických kapitol dává možnost rychlé orientace.
– Nalezneme zde nejnovější astronomické poznatky. Vesmír a Sluneční soustava nikdy neomrzí a znalosti se hodí i mimo školní lavice.
– Nechybí historické mapy, což je velmi přínosné pro představu, jak se všechno vyvíjí kupředu a v čem nastaly podstatné změny.
Tematické mapy zavedou zase do míst, aby si žáci udělali představu o tom, jak se v dané oblasti žije, hospodaří, také jaká je zde příroda a prostředí.
– Nové aktualizované vydání dá možnost nahlédnout do nových míst, například Nur-Sultan, Severní Makedonie a mnohých dalších kontinentů.
– Zajímavostí je, že školní atlas světa neobsahuje jen mapy, které zrovna nemusí někoho nadchnout, ale i fotografické stránky světadílů s poutavým textem a dalšími geografickými údaji.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Theme BCF By aThemeArt - Proudly powered by WordPress .
BACK TO TOP