• By -

Dbejte na stav zábradlí

  • Posted on
  • Posted in Zboží

Zábradlí nám poskytuje skvělou oporu při chůzi do schodů, a proto bychom se měli zaměřit na jeho stav a v případě potřeby je vyměnit za nově a pevné.

Dbejte na stav zábradlí

Opora a bezpečnostní

Jestliže máme doma zábradlí, tak je důležité dbát na jeho stav, protože je opravdu důležité a může nás zachránit třeba před ošklivým pádem ze chodů. Může se nám totiž po ránu třeba zatočit hlava, kdy se můžeme pevně opřít o zábradlí a po chvíli zase pokračovat. Z tohoto důvodu bychom stav rozhodně neměli brát na lehkou váhu, protože když se opřeme o závadné zábradlí, tak se může stát, že se zlomí a my spadneme.

dřevěné zábradlí

Tomu musíme zabránit, protože pokud je alespoň jedna strana schodiště směřována do prostoru, tak je tu riziko vypadnutí. Zábradlí nemůže být navíc navrženo, jak se komu líbí, protože vzhledem k bezpečnosti pro něj existují různé normy, kterými se musí výrobci řídit, kdy je třeba dát maximální rozměr mezi jednotlivými částmi, aby mezi nimi nemohlo prolézt dítě. Svou pozornost musí mít také ukotvení, protože když se o zábradlí někdo opře, tak se nesmí vyvracet do stran, nebo se různé reformovat a ohýbat.

Široká škála materiálu

Nejčastěji se nové schodiště kupuje i s novým zábradlím, ovšem není problém si zábradlí koupit i ke starému schodišti. Dnes už to není žádný problém, protože šikovná firma si hravě poradí s elegantním zábradlím FA-Havlicek. Kromě funkčnost je na něj totiž radost pohledět. Co se týče designu, tak je mnoho provedení a variant, čemuž napomáhá také široký výběr materiálu. Dříve bylo v interiéru hlavně dřevěné zábradlí, ale doba šla kupředu a různorodost je nyní mnohem věští.

kovové zábradlí

Mezi další oblíbené materiály totiž můžeme zařadit také kovu a sklo, kdy je hezká také jejich kombinace. Sklo je v takových případech kalené a má navíc ochranou fólii, a proto si můžete být zcela jisti jeho vlastnostmi a bezpečností. Vybírat je určitě z čeho, kdy takové dřevo může mít navíc ještě různé úpravy. Jestliže máte o nové zábradlí zájem, tak stačí vyplnit a odeslat firmě formulář, protože ona se Vám následně ozve a bude s Vámi dále postupovat.

Theme BCF By aThemeArt - Proudly powered by WordPress .
BACK TO TOP